Altijd Geslaagd - Zuid Hageland

 
Vormingsaanbod
Ben je geïnteresseerd in de wereld rondom jou? Ontmoet je graag mensen en ontdek je graag nieuwe dingen? Of ben je gewoon graag bezig? Dan is Altijd Geslaagd echt wel iets voor jou!
 
Onder impuls van Vormingplus Oost-Brabant hebben de gemeenten Geetbets, Glabbeek, Kortenaken, Landen, Linter en Zoutleeuw de handen in elkaar geslagen. Altijd Geslaagd Zuid-Hageland biedt een bijzonder gevarieerd opleidingsaanbod, en dit in de eigen regio. Workshops, lessenreeksen, uitstappen, lezingen… het aanbod is heel breed en biedt voor elk wat wils.
Het volledige aanbod kan je via deze link bekijken: http://issuu.com/altijdgeslaagd/docs/altijd_geslaagd_z-hageland_sept-dec/1
 
Inschrijven
Je kan je online inschrijven op www.vormingplusob.be
Wie zich liever ter plaatse inschrijft kan zich op volgende inschrijfpunten inschrijven voor het ganse aanbod:

  • Bibliotheek Geetbets – Dorpsstraat 5 – 3450 Geetbets – (011 58 65 51 - bib@geetbets.be)
  • Cultuurdienst Gemeente Geetbets – Dorpsstraat 7 – 3450 Geetbets – (011 58 65 45 - rj@geetbets.be)
  • Bibliotheek Glabbeek – Stationsstraat 14 – 3381 Kapellen –Glabbeek (016 77 93 93- glabbeek@bibliotheek.be)
  • Bibliotheek Kortenaken – Krawatenstraat 38 – 3470 Kortenaken (011 59 75 18 -kortenaken@bibliotheek.be)
  • Cultuurdienst Gemeente Kortenaken – Dorpsplein 35 – 3470 Kortenaken (011 58 62 72 -cultuurdienst@kortenaken.be)
  • Bibliotheek Landen – Stationsstraat 31A – 3400 Landen (011 88 79 06 - landen@bibliotheek.be)
  • Cultuurdienst Stad Landen – Stationsstraat 29 – 3400 Landen (011 88 03 16 - cultuur@landen.be)
  • Bibliotheek Linter - Grote Steenweg 66A – 3350 Linter (011 78 10 77 - linter@bibliotheek.be)
  • Gemeente Linter - Helen-Bosstraat 43 – 3350 Linter (011 78 91 30 - info@linter.be)
  • Bibliotheek Zoutleeuw - Vincent Betsstraat 16 – 3440 Zoutleeuw (011 78 45 48 -zoutleeuw@bibliotheek.be)
  • GC De Passant - Sint-Truidensesteenweg 1A – 3440 Zoutleeuw (011 59 12 17 - cultuur@zoutleeuw.be)



Info
Cultuurdienst Landen:
cultuur@landen.be
011 88 03 16

    Stadhuis - Stationsstraat 29 - 3400 Landen - T 011 88 03 00 - F 011 88 64 35 -